Регистрация за участие в томбола „АБОНАМЕНТ 2020”
Отговор:По принцип сортът Муцу има сочно месо, което е леко сладко, но и с подчертан киселичък вкус. Колкото до вкусовите качества на ябълките, независимо от сорта, те зависят от климатичните условия през...
ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

След по-малко от два месеца София Илкова ще навърши 2 години, но преди това тя с нетърпение очаква какви подаръци ще ѝ донесе под елхата Дядо Коледа. София расте щастливо под грижите на родителите си Андреа и Самуил Илкови в Атланта – САЩ, а снимката ѝ ни изпрати нашият колега Любомир Илков.

"Лудогорец" ще играе в Европа напролет, след като завърши 1:1 с "Фернцварош" у дома в последния си мач от група Н от Лига Европа. Българският първенец поведе още в 24-ата минута с гол на Джоди Лукоки, но изпусна победата дълбоко в добавеното време, когато Сигневич се възлозва от грешка на защитата и с глава вкара за крайното 1:1.

Пакетът от мерки за реформа и спиране на злоупотребите трябва да е готов през януари Работодателите бойкотираха тристранката в четвъртък за минималната заплата, защото искат реформа за болничните и отмяна на задължението им да плащат първите 3 дни. Докато проблемът не влезе в дневния ред на съвета, те няма да се върнат на заседанията